درباره وب سایت آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد آرشا

به وب سایت آموزشگاه آرشا خوش آمدید. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از کالا  یا خدمات که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید. وبسایت این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای وبسایت فراهم می‌کند.

شرایط خرید کالا و یا خدمات

شما تایید می‌کنید که قبل از خرید کالا و یا خدماتی از وب سایت آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد آرشا، بصورت دقیق توضیحات ارائه شده و یا فیلم معرفی محصول را با دقت نگاه کرده اید و سپس بر اساس نیاز و تشخیص خود اقدام به خرید و دانلود محصول یا محصولات کرده اید.

شرایط پذیرش قوانین

شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این آموزشگاه در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

ثبت نام برای استفاده از خدمات یوناکس

نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید.

شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

محافظت از نام کاربری و رمز عبور

شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.

سوء استفاده از مطالب سایت

دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این آموزشگاه فراهم می کند.

شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط این شرکت صورت خواهد گرفت.

شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی‌نمایید.

موارد غیر مجاز

استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

  • برای اهداف غیر قانونی
  • برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
  • برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
  • برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
  • برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
  • برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
  • برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.
  • برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
  • برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
  • برای دخالت در سرویس‌های امنیتی

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

لینک های ثالث

لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

موافقت نهایی

شما تایید می‌کنید که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و قبول دارید که این شرایط و ضوابط خلاف سیاست‌های عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.